Mes

Mes esame bendraminčių ratas užsiimantis Tipi nuoma ir siuvimu. Jau dešimtį metų dalyvaudami renginiuose, susibūrimuose, stovyklose ir tiesiog atostogaudami atradome, kad Tipi yra unikalaus ir žavingas, traukia it magnetas įvairaus amžiaus žmones. Tai - ori, grakšti ir kerinti erdvė, nepanaši i jokią kitą.

Garantuojame išskirtinį dėmesį ir paslaugų kokybę suteikdami nekasdieninį rūbą jūsų renginiui, šventei, prekybos vietai, stovyklai, meditacijų salei ar tiesiog išvykai, kažkam, ko jūs ir jūsų svečiai niekada nepamirš.

Turėdami patirties paslaugų sferoje, mes stengiamės rūpintis jumis taip, kaip kad norėtume, jog rūpintųsi mumis. Atsakysime į bet kokio tipo klausimus ir padėsime jums įgyvendinti išskirtinį renginį, jums tapti nepamirštamais.
 
Mes mėgstame išvykas į gamtą ir džiaugiamės kurdami netradicinę aplinką. Turime savo stovyklavietę, kurioje galima ne tik pernakvoti Tipi, pasigrožėti laukinės gamtos ypatumais, bet ir dalyvauti įvairiuose užsiėmimuose. Siūlome aplankyti mūsų stovyklos svetainę pabusk.lt kur susipažinsit plačiau su mumis ir mūsų veikla.


Patirkite žiupsnelį malonumo, žavesio ir magijos viename iš mūsų Tipi.
Skirkite minutėlę dėmesio peržiūrėti tipis.lt ir apžvelgti mūsų siūlomas paslaugas kaip panaudoti Tipi.


Tikimės greitai iš jūsų išgirsti ir padėti igyvendinti nepamirštamą sumanymą.

 

 


Kas yra Tipi?

Žodis ‘Tipi’ yra kilęs iš Lakota kalbos, reiškia gyvenamąją vietą. Kartais maišomi su Vigvamais, Tipi tradiciškai buvo statomi naudojant ilgas medines kartis, kurios buvo sustatomos suformuojant kūginę formą su ugniakuru viduryje. Viskas uždengiama gyvūnų oda. Didžiųjų Amerikos lygumų gyventojai Tipi gyveno per amžius...