Jurtos


Jurta yra rusų žodis naudojamas apibūdinti bet kokiai "nomadinei" struktūrai kuri yra apšiltinta ir atspari vandeniui. Mongolijoje tokia buveinė vadinama - "Ger". "Ger"- tai neatsiejama centrinės Azijos gyvenimo dalis jau tris tūkstančius metų. Danielis darantis šias jurtas, paties rankų darbo jurtoje pragyveno 14 metų, 4 metus buvo www.nooitmeerhaast.nl komandos narys, statant aukščiausios kokybės "Ger".


Tipinės mūsų jurtos yra tvirtos, ilgaamžės, lengvai statomos ir transportuojamos ir gali atlaikyti tiek smėlio audras, tiek stiprų lietų, tiek gausų sniegą. Jos yra daromos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, geriausio brezento, medžio, klijų, uždangų ir izoliacijos. Viršutiniam langui yra naudojamas Lexan, labai tvirtas, dūžiams atsparus termoplastikas. Sienose langai nededami.

Uždangalo medžiagos:
Vidinis (skalbiamas) apdangalas, izoliacijos sluoksnis, vandeniui atsparus sluoksnis ir galiausiai išorinis sluoksnis kuris saugo brezentą nuo UV spindulių, viską suriša ir gali būti naudojamas dekoravimui.

Durys:
Standartiškai daromos vienos durys (jų dydis priklauso nuo jurtos dydžio).
Didesnės apimties durys arba papildomos durys gali būti pagamintos už papildomą kainą. Šios durys gali būti kaip langas arba kaip papildomas išėjimas.

 

Jurtų kainos


4 metrai - 5 050 €
5 metrai - 6 550 €
6 metrai - 8 700 €
7 metrai - 10 500 €


*Į jurtos kainą neįeina grindys ir krosnelė. Grindis taip pat galima užsakyti, taipogi gauti patarimų dėl krosnies ir šildymo. 

 

Yur-T


Yur-T yra pramoginė palapinė atvira jūsų pageidavimams. Ji gali būti ivairių dydždių: nuo 3.5 metrų, iki 5-6 metrų. Gali būti spalvota arba tiesiog balta. Ji turi vieną centrinį polį, ir keletą mažesnių išorėje. Didenės gali turėti atskirus “kupė”. Jos yra puikios stovyklavimui, renginiams ir susibūrimams. Už papildomą kainą galimas išklojimas kilimais.

Yur-T kainos


3.5 metrai - 750 €
4 metrai - 880 €
5 metrai - 990 €

 

 


Dėl jurtų kreipkitės į Danielį - +370 643 33659